ЧАСТІ
ЗАПИТАННЯ

Дізнатися більше

Загальні питання

Де я можу ознайомитися з вакансіями у Департаменті патрульної поліції?

З умовами конкурсу, вимогами до вакансій та регіонами, в яких оголошені вакансії, Ви можете детально ознайомитись на нашому сайті в розділі Набори.

Для того, щоб отримувати інформацію про нові набори, Ви можете підписатися на розсилку в розділі Поточні набори. Залиште свій e-mail та ми повідомимо про появу нових вакансій.

Коли буде набір в дорожню поліцію/тактичні групи?

Наразі відбувається набір інспекторів патрульної поліції. Кандидатів, які успішно пройшли всі етапи конкурсу, за результатами навчання буде розподілено до різних підрозділів Департаменту патрульної поліції, в тому числі, до тактичних груп патрульної поліції та дорожного патруля для контролю руху швидкісних трас.

Які вимоги до кандидата на посаду інспектора патрульної поліції?

Вимоги до кандидатів:

 1. Громадянство України;
 2. Вільне володіння українською мовою;
 3. Вік від 18 до 40 років;
 4. Повна загальна середня або вища освіта;
 5. Наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання).

Незалежно від професійних та особистих якостей, рівня фізичної підготовки та стану здоров’я на службу в поліції не можуть бути прийняті особи у випадках, визначених статтею 61 Закону України “Про Національну поліцію”), серед яких:

 • Недієздатність;
 • Наявність судимості;
 • Притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією;
 • Відмова від процедури спеціальної перевірки під час прийняття на службу в поліції;
 • Наявність захворювань, що перешкоджають проходженню служби в поліції;
 • Надання завідомо неправдивої інформації під час прийняття на службу в поліції.

Чи можу я направити заявку на декілька оголошених вакансій в різних містах?

Так, Ви можете направити заяву на будь-яку з оголошених вакансій. Для кожної вакансії необхідно заповнити окрему заяву та пройти всі етапи конкурсу, зазначені в оголошенні.

Де можна дізнатися дату початку і завершення конкурсу?

Дату початку та завершення конкурсу вказано в оголошенні про конкурс, яке Ви знайдете в розділі “Набори” на нашому сайті.

Чи має значення при прийомі на службу моя національність?

Ні, але кандидат до патрульної поліції повинен бути громадянином України.

Що я повинен зробити, щоб мене прийняли на службу до Департаменту патрульної поліції?

Перше, з чого треба почати – заповнити електронну заяву, перейшовши за посиланням, зазначеним в оголошені про обрану вакансію.

Подальша участь у конкурсі можлива лише за умови подання усіх необхідних документів. Співробітники підрозділу кадрового забезпечення нададуть усю необхідну інформацію щодо участі у конкурсі за телефоном та на адресу електронної пошти, вказані Вами у електронній заяві.

Що робити, якщо я помилився під час заповнення?

Якщо Ви зробили помилку та зберегли заяву, потрібно заповнити її повторно (це можливо зробити до запису на подачу документів). Обов’язково звертайте увагу, щоб всі дані були внесені вірно відповідно до документів: паспорт, документ про освіту, водійське посвідчення тощо. Система буде враховувати данні з останньої заповненої Вами заяви на вакансію, яку Ви зберегли.

Я не хочу заповнювати електронну анкету/в мене немає електронної пошти/?

Якщо Ви не можете заповнити заяву в електронному вигляді або не бажаєте створювати електронну скриньку, усю необхідну інформацію та зразки документів для участі в конкурсі Ви зможете отримати в Відділі кадрового забезпечення управління патрульної поліції в місті, в якому відкрита вакансія, що Вас цікавить.

У Відділі кадрового забезпечення Вам буде запропоновано заповнити заяву онлайн та створити електронну скриньку, оскільки на електронну пошту Ви будете отримувати всі інформаційні повідомлення щодо участі в конкурсі, зокрема, запрошення на етапи та перелік документів. Це безкоштовно та просто зробити через інтернет. Ви можете обрати будь-який поштовий сервер: gmail.com, ukr.net, i.ua, meta.ua, bigmir.net тощо.

В мене є електронна пошта російського провайдера (mail.ru, rambler.ru, yandex.ru тощо). Чи потрібно мені її змінювати?

Патрульна поліція не обмежує розсилку повідомлень на будь-який поштовий сервер.

З 17 травня 2017 введена заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) на доменах Yandex.ru, Yandex.ua, а також ресурсів і сервісів Mail.ru.

Якщо Ваша електронна адреса належить сервісам Mail.ru, Yandex.ru та Yandex.ua (має закінчення @mail.ru, @bk.ru, @inbox.ru, @list.ru, @mail.ua, @yandex.ru, @yandex.ua), Ви не зможете отримувати будь-яку інформацію про конкурс у зв’язку із персональними санкціями, накладеними на дані поштові сервіси.

Рекомендуємо Вам при заповненні заяви вказувати електронну адресу, що належить українським та іншим міжнародним поштовим сервісам (наприклад, gmail.com, ukr.net, i.ua, meta.ua, bigmir.net). Якщо Ви вже берете участь у конкурсі на посаду інспектора патрульної поліції і маєте електронну пошту на доменах Yandex.ru, Yandex.ua або Mail.ru, рекомендуємо :

 1. Змінити поштовий сервер на український або міжнародний
 2. Вказати свою нову електронну адресу в особистому кабінеті на сайті Департаменту патрульної поліції patrol.poilice.gov.ua

Мені не приходить СМС-повідомлення при реєстрації анкети. Що робити?

Рекомендуємо Вам спробувати зареєструвати заяву повторно на інший мобільний номер або переставити sim-картку в інший телефон. Якщо це не вирішує Ваше питання, радимо звернутися по допомогу до Інформаційного центру Департаменту патрульної поліції за номером (044) 390 65 00, з 9:00 до 18:00 (в робочі дні).

Я відправив заяву та подав документи. Коли очікувати запрошення на перший етап конкурсу?

Після подання пакету документів до кадрової служби Ви протягом тижня отримаєте запрошення на тестування на свою електронну пошту. Список кандидатів, запрошених на тестування буде опублікований на цьому сайті . В розділі “Набори” Ви також можете ознайомитися з порядком проведення конкурсу.

Як я дізнаюсь, чи пройшов я на наступний етап конкурсу?

Ви будете отримувати повідомлення про результати проходження кожного етапу на свою електронну пошту.

Які показники по здоров’ю та рівню фізичної підготовки я маю показати, щоб мене прийняли на службу?

Стан здоров’я перевіряється виключно лікарями військово-лікарської комісії згідно з Наказом МВС № 285 від 03.04.2017, в Додатку 1 якого перелічені обмеження на вступ до поліції відповідно до обраної посади, та згідно з Наказом МВС № 1583 від 17.12.2015, “Про затвердження Порядку психофізіологічного обстеження кандидатів на службу в поліції”.

Рівень фізичної підготовленості перевіряється за нормативами, визначеними Додатком 1 до Наказу МВС № 90 від 09.02.2016, який Ви знайдете на цьому сайті в розділі “Етапи відбору до патрульної поліції”. Для того, щоб бути допущеним до наступного етапу конкурсу, необхідно отримати результат «задовільно» або вище за кожний з нормативів.

Що таке спецперевірка, коли і як вона проводиться?

Це перевірка відомостей про кандидата щодо існування обмежень, передбачених ЗУ “Про Національну поліцію”, яка проводиться згідно з постановою КМУ №171 від 25.03.2015.

Хто входить до складу поліцейської комісії?

Відповідно до ст. 51 Закону України «Про Національну поліцію України» до складу поліцейської комісіїї входять:

 • Представник від МВС
 • Представник від Національної поліції
 • Представник підрозділу поліції, в якому проходить конкурс
 • Два представники громадськості від обласної ради

Якщо я не пройшов етап конкурсу в одному з міст, чи це означає, що я вибуваю з усіх конкурсів?

Для кожної оголошеної вакансії проводиться окремий конкурс. Це значить, що у випадку вибування з одного конкурсу, Ви можете продовжити участь в іншому.

Яка у мене буде зарплата на посаді поліцейського патрульної поліції?

На посаді поліцейського патрульної поліції в Києві передбачено грошове забезпечення у розмірі від 14 500 грн на місяць.

В Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, Білій Церкві, Борисполі, Мелітополі, Ізмаїлі та с. Чайки – від 13 200 грн на місяць.

В усіх інших містах – від 11 200 грн на місяць.

Додатково за несення служби в містах Маріуполь, Краматорськ та Слов’янськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне передбачені виплати в розмірі 2 000 грн на місяць.

У якому місті проводяться етапи конкурсу до патрульної служби?

Тест загальних навичок та тестування на знання законодавчої бази, а також етапи перевірки стану здоров’я та фізичної підготовленості проводяться в містах, де оголошено вакансії, або в обласних центрах, де розташоване відповідне Управління патрульної поліції.

Співбесіда з поліцейською комісією проводиться за місцем розташування поліцейської комісії.

Витрати кандидатів на проїзд на період проведення конкурсу не компенсуються.

Який графік роботи передбачений в патрульній поліції?

Одна зміна триває 12 годин. При складанні графіку чергуються денні та нічні зміни

Чи видають зброю інспекторам патрульної поліції?

Так, інспектор патрульної поліції отримає як вогнепальну зброю, так і інше спеціальне спорядження.

Чи заберуть мене в АТО?

У разі необхідності, всі співробітники поліції можуть відряджатися для проходження служби на територіях, прилеглих до зони АТО. В цілому, це буде залежати від ситуації в країні та інтересів держави.

Чи можу я взяти участь у конкурсі, якщо не пройшов атестацію в Національну поліцію?

Так, можете. До участі в конкурсі допускаються всі кандидати за умови дотримання вимог до посади та надання необхідних документів.

Чи можу я взяти участь у конкурсі, якщо несу службу за контрактом?

Представники Національної Гвардії України, Прикордонної служби України, ДСНС, Збройних Сил України та мобілізовані особи можуть бути оформленими на службу до поліції за умови завершення або припинення діючого контракту чи строку служби.

Чи можливе переведення в інше місто на ту ж посаду?

Переведення в інше місто на ту ж посаду можливе лише після закінчення навчання, за умови наявності відкритих вакансій в управлінні патрульної поліції іншого міста.

Моя заява не відповідає вимогам. Чи можу я тепер подаватися на інші вакансії в Національній поліції?

Так, можете. За оголошеннями вакансій в Національній поліції слідкуйте за посиланням: https://nabir.np.gov.ua/ або на сайті поліції у Вашій області.
За оголошенням вакансій до Департаменту патрульної поліції слідкуйте на цьому сайті в розділі “Набори”. Коли конкурс на бажану посаду буде оголошено, Ви зможете заповнити електронну заяву, перейшовши за посиланням, зазначеним в оголошенні.

Інформування

Я відправив заяву та подав документи. Коли очікувати запрошення на перший етап конкурсу?

Після подання пакету документів до кадрової служби Ви протягом тижня отримаєте запрошення на тестування на свою електронну пошту. Список кандидатів, запрошених на тестування буде опублікований на цьому сайті . В розділі “Набори” Ви також можете ознайомитися з порядком проведення конкурсу.

Подання документів

Скільки триває етап прийому заяв?

Тривалість прийому заяв вказана в оголошенні про проведення конкурсу, яке Ви знайдете на цьому сайті в розділі “Набори”. Вона може становити від 10 до 30 календарних днів згідно з Наказом МВС №1631 від 25.12.2015 “Про організацію добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських”

Якщо я подався(лась) на інспектора патрульної поліції до декількох міст, скільки пакетів документів мені потрібно подати?

Вам потрібно подати пакет документів до кадрової служби кожного управління патрульної поліції, на участь у конкурсі до якого Ви подали електронну заяву.

Як записатися на подання документів?

Після завершення реєстрації заяви Ви отримаєте електронний лист. В ньому буде зазначено список документів, які Вам необхідно особисто подати у Відділ кадрового забезпечення, та посилання на календар, де буде запропоновано обрати дату та час подання документів.

Чи можу я обрати дату і час подання документів не одразу після реєстрації заяви, а в інший день?

Рекомендуємо Вам призначити дату подання документів протягом 24-х годин з моменту реєстрації заяви для уникнення черг.

Як можна перенести дату і час подання документів?

Вам необхідно:

 • пройти за посиланням у Вашій електронній пошті, яке Ви отримали при реєстрації заяви;
 • після підтвердження мобільного номеру;
 • натиснути на “Посилання на календар”;
 • обрати нові дату та час;

Просимо Вас обрати дату та час подання документів лише після того, як Ви будете точно впевнені у своєму виборі. Наголошуємо, що перенесення дати та часу можливе лише один раз.

Як можна перенести дату і час подання документів, якщо посилання на календар вже не працює?

Для уточнення інформації з цього питання звертайтеся, будь ласка за номером Інформаційного центру Департаменту патрульної поліції (044) 390 65 00, з 9:00 до 18:00 (в робочі дні).

Де я можу знайти перелік пакету документів?

Після призначення візиту, Ви отримаєте електронний лист-підтвердження, що буде містити перелік документів, бланки та зразки їх заповнення.
Відповідно до ст. 54 Закону України “Про Національну поліцію” для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 • оригінал та копію паспорта громадянина України (всі сторінки з записами)
 • оригінал та копію документу про освіту (диплом про вищу чи професійно-технічну освіту з додатками або атестат про базову середню освіту з додатками )
 • оригінал та копію трудової книжки (за наявності)
 • оригінал та копію військового квитка/приписного свідоцтва або посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців)
 • 3 фотокартки 9х12 см (анфас)
 • особову картку визначеного зразка
 • автобіографію визначеного зразка
 • декларацію за попередній рік

Оригінали документів Вам повернуть одразу після перевірки. У разі потреби Ви зможете отримати консультацію щодо заповнення електронної декларації у співробітників відділу кадрового забезпечення під час подання документів.

Де і як можна заповнити електронну декларацію?

Посилання на форму електронної декларації, для доступу до якої необхідно внести ключ ЕЦП, отриманний заздалегідь в одній з наведених вище установ https://portal.nazk.gov.ua/login

Перелік акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), де Ви можете отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для доступу до електронного бланку декларації: http://www.ukrstat.gov.ua/elektr_zvit/inf_akcen/centr.htm

Який з документів про освіту мені необхідно подати до кадрової служби?

Вам необхідно подати документи про останній отриманий Вами освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.

Якщо мої документи/один з моїх документів (дипломи/паспорт/трудова книжка тощо) втрачено (наприклад, в зоні АТО), чи можу я брати участь у конкурсі?

Для допуску до конкурсу Вам необхідно надати у кадрову службу довідку про втрату документа(ів) і довідку внутрішньо переміщеної особи, якщо документ(и) було втрачено у зоні АТО.

Я студент і мій атестат/військовий квиток знаходяться в університеті. Що робити?

Вам необхідно звернутися до відділу кадрів в університеті та взяти там завірену копію цих документів з печаткою вищого навчального закладу. Якщо відділ кадрів відмовляється надавати завірену копію, Вам необхідно отримати довідку про те, що ці документи знаходяться в університеті.
Наголошуємо, що для оформлення на службу в поліцію, в разі успішного проходження конкурсу, Вам необхідно буде подати до кадрової служби оригінали Ваших документів.

Тестування

Які документи потрібно мати з собою?

Паспорт

Я не маю на руках оригіналу українського паспорту для проходження тестування. Що мені робити?

Ви повинні прибути в день тестування із довідкою про те, де знаходиться паспорт (паспортний стіл, центр надання адміністративних послуг, тощо).

З собою потрібно мати довідку та документ, що посвідчує особу (наприклад, водійське посвідчення, закордонний паспорт)

Коли прийде запрошення на тестування?

Якщо Ви надали весь необхідний пакет документів, про що Вам підтвердив адміністратор кадрової служби, очікуйте запрошення на тестування на свою електронну пошту протягом тижня.

Скільки запитань у кожному тесті?

По 60 запитань у кожному з тестів (тестування на знання законодавчої бази та тест загальних навичок)

Який мінімальний бал для тестування?

Наказом МВС №1631 від 25.12.2015 “Про організацію добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських”, Вам необхідно набрати мінімум 25 балів з кожного тесту (стосується тестування на знання законодавчої бази та тесту загальних навичок)

Всі тести складаються в один день?

В один день один за одним кандидати складають:

 • тест на знання законодавчої бази;
 • тест загальних навичок (на загальні здібності і навички).

Де можна переглянути перелік запитань для підготовки до тестування?

Тестування загальних навичок не потребує спеціальної підготовки та направлене на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей.
Тест на знання законодавчої бази перевіряє знання положень Конституції України та Закону України «Про Національну поліцію». Ви можете готуватися до першого етапу конкурсу за цими нормативно-правовими актами.

Медичне обстеження (фізіологічне обстеження)

Скільки триває медичне обстеження?

Медичне обстеження проводиться у 2 етапи – фізіологічне обстеження (як правило, 1 день) та психологічне обстеження (як правило, 1 день).

Що включає в себе фізіологічне обстеження?

Фізіологічне обстеження під час військово-лікарської комісії включає огляд лікарями-спеціалістами (хірург, невропатолог, дерматолог, терапевт, отоларинголог, стоматолог, офтальмолог та для жінок – гінеколог), проведення аналізів (загальні аналізи крові та сечі, аналіз крові на цукор), обстеження на сифіліс (реакція Вассермана), на гепатити В, С та ВІЛ-інфікування, отримання електрокардіограми (ЕКГ) та результатів флюорографії.

Які документи потрібно мати з собою?

Паспорт (або документ, що посвідчує особу, з фотографією);

 • Витяг з медичної картки за останні 5 років (видається в медичному закладі за місцем реєстрації, проживання, навчання чи роботи);
 • Військовий квиток або приписне посвідчення (для військовозобов’язаних);
 • За наявності відмітки “не придатний” у військовому квитку Вам потрібно принести повний пакет медичних документів, що уточнюють діагноз у рамках зазначеної статті непридатності;
 • Витяг з наказу про звільнення (для колишніх працівників правоохоронних органів та ЗСУ).

Де я можу взяти витяг про звільнення?

При звільненні кожен співробітник отримує витяг з наказу про звільнення у кадровій службі органу/підрозділу, в якому проходив службу.

Мені при звільненні не видали витяг про звільнення. Що робити?

Звертайтеся, будь ласка, в кадрову службу органу/підрозділу, в якому Ви проходили службу.

Чи потрібно мені зараз отримувати сертифікати нарколога та психіатра?

Сертифікати Вам знадобляться для зустрічі з психіатром під час психологічного обстеження. Про це Вам буде зазначено в окремому листі-запрошенні. До цього часу потреби в отриманні сертифікатів немає.

Чи потрібно мати при собі амбулаторну картку?

Амбулаторна картка не є обов’язковою. Але вона може знадобитися у випадку, якщо Ви не змогли отримати витяг за останні 5 років або не перебували на медичному обліку взагалі.

Я перебував(ла) на медичному обліку менше 5-ти років, а витяг потрібен за 5 років. Що робити?

У такому випадку Вам необхідно надати витяг з медичної картки за наявну кількість років перебування на обліку.

Якщо я не перебував(ла) на медичному обліку протягом останніх 5-ти років, як оформити виписку з медичної картки за 5 років?

Ви можете взяти довідку про те, що не перебували на медичному обліку протягом останніх 5-ти років. Даної довідки в сукупності з наявною амбулаторною карткою буде достатньо.

Якщо я переселенець і моя амбулаторна картка втрачена, як я можу зробити виписку?

Згідно з Наказом МВС №285 від 03.04.2017, за відсутності у кандидата на службу хворобливих проявів, які обмежують придатність до служби, ВЛК може прийняти постанову про придатність до служби, в якій зазначається, що лікарська експертиза проведена без урахування інформації з місця медичного нагляду.
Вам необхідно надати довідку внутрішньо переміщеної особи, і якщо Ви перебуваєте на обліку поліклініки за новим місцем проживання чи роботи, візьміть із собою виписку з цього медзакладу. Якщо не перебуваєте на обліку, перевірка стану Вашого здоров’я може зайняти більше часу, ніж зазвичай.

Що робити, якщо в мене немає військового квитка?

Достатньо мати при собі приписне посвідчення.
Якщо немає ні військового квитка, ні посвідчення, потрібно мати довідку з військомату, що відповідний документ втрачено/викрадено, тощо.

Чим регламентується проведення військово-лікарської комісії?

Наказом МВС №285 від 03.04.2017. Для служби на посаді інспектора патрульної поліції Вас мають визнати придатним за графою II (Додаток 1 до наказу) та Наказом № 1583 від 17.12.2015 “Про затвердження Порядку психофізіологічного обстеження кандидатів на службу в поліції”.

Я вже проходив(ла) військово-лікарську комісію менше, ніж рік тому і був визнаний(а) придатним. Мені потрібно проходити її повторно?

У такому випадку результат проходження Вами попереднього ВЛК буде зараховано. Для уточнення інформації з цього питання звертайтеся, будь ласка за номером Інформаційного центру Департаменту патрульної поліції (044) 390 65 00, з 9:00 до 18:00 (в робочі дні).

Я вже проходив(ла) військово-лікарську комісію менше, ніж півроку тому і був визнаний непридатним. Результат діє рік, але зараз я видужав(ла). Мені можна пройти військово-лікарську комісію повторно?

Так, Вам необхідно прийти на медичне обстеження у зазначені в запрошенні день та час та пройти військово-лікарську комісію ще раз.

У військовому квитку стоїть відмітка “не придатний”. Чи мене допустять до медичного обстеження в рамках військово-лікарської комісії?

Так, Вас буде допущено до проходження військово-лікарської комісії в рамках конкурсу на посаду інспектора патрульної поліції. Якщо лікарі ВЛК відмовляють Вам у проходженні медичного обстеження, просимо Вас звернутися за номером Інформаційного центру Департаменту патрульної поліції (044) 390 65 00, з 9:00 до 18:00 (в робочі дні).

Мені прийшло запрошення на проходження військово-лікарської комісії. Але я вже пройшов медкомісію у своїй поліклініці, ці результати дійсні для конкурсу?

Ні, для служби в поліції необхідно пройти огляд лікарів на базі лікувально-профілактичних установ МВС.

Чи можу я зробити аналізи, електрокардіограму (ЕКГ) та пройти флюорографію/рентгенографію у своїй поліклініці?

Так, для прискорення процесу проходження медичного обстеження Ви можете зробити ці аналізи та обстеження заздалегідь в іншій поліклініці та надати результати секретарю військово-лікарської комісії.

Звертаємо Вашу увагу на те, що всі аналізи є дійсними лише за наявності лабораторних штампів і печатки лікувального закладу.

Який термін дії аналізів, знімку флюорографії та кардіограми?

 • загальний аналіз сечі – 1 місяць;
 • загальний аналіз крові – 1 місяць;
 • аналіз крові на цукор – 1 місяць;
 • результат флюорографії або рентгенографії – 1 рік;
 • електрокардіограма з висновками – 1 місяць;
 • аналіз крові на РМП або RW – 1 місяць;
 • мазок на цитологію (для жінок) – 1 місяць;
 • результати обстеження на сифіліс (реакція Вассермана), гепатити B, C та ВІЛ-інфікування – 1 місяць.

Чи достатньо буде знімка флюорографії, електрокардіограми чи рентгену без опису?

Ні, опис є обов’язковим.

Мені не видають довідку, що робити?

Якщо терапевт відмовляється робити витяг за наявності запиту (бланк, надісланий Вам разом із запрошенням на проходження військово-лікарської комісії), зверніться до головного лікаря. Якщо головний лікар також відмовляється, надайте військово-лікарській комісії амбулаторну картку.

Скільки часу займає процедура фізіологічного обстеження?

Як правило, проходження перевірки займає один повний робочий день.

Чи можуть під час медичного обстеження направляти на дообстеження?

Так, можуть, якщо поточних аналізів недостатньо для встановлення діагнозу, наприклад, на проходження УЗД, МРТ, тощо.

Які є найпоширеніші обмеження, за наявності яких кандидат не може бути допущений на службу в Патрульну поліцію?

 1. Порушення зору: величина корекції зору складає менше 6 діоптрій;
 2. Порушення мовлення: високий cтупінь заїкання.
 3. Загальний стан:
 • I/II/III група інвалідності;
 • ВІЛ;
 • злоякісні утворення;
 • цукровий діабет;
 • бронхіальна астма;
 • гіпертонічна хвороба;
 • ревматизм;
 • психічні та невротичні розлади;
 • епілепсія;
 • вагітність, тощо.

Повний перелік обмежень Ви знайдете в Додатку 1 до Наказу МВС №285 від 03.04.2017.

Як я можу оскаржити рішення військово-лікарської комісії?

Вам необхідно написати заяву на ім’я Голови Центральної військово-лікарської комісії А.А. Лисенка, поштою на юридичну адресу: м. Київ, вул. Бердичівська, 1

Чи забирають після проходження військово-лікарської комісії карту з аналізами і обстеженнями?

Усі документи, оформлені під час проходження перевірки, залишаються у секретаря військово-лікарської комісії та підлягають збереженню в архіві.

Як я дізнаюсь, чи визначили мене придатним до служби?

Після проходження психологічного етапу військово-лікарської комісії Ви отримаєте електронний лист на свою поштову адресу, де буде зазначено результат проходження медичного обстеження.

Медичне обстеження (Психіатричне обстеження)

Що включає в себе психіатричне обстеження?

 • психологічне комп’ютерне тестування
 • здача психофізіологічного тесту
 • після тестування – спілкування з психологом та психіатром

Які документи потрібно мати з собою?

При собі необхідно обов’язково мати такі документи (всі документи є обов’язковими!):

 • паспорт або документ, що посвідчує особу (з фотографією);
 • військовий квиток або приписне посвідчення (для військовозобов’язаних);
 • сертифікати психіатра (форма 122/2-о) та нарколога (форма 140/о).

Де я можу отримати сертифікати нарколога та психіатра?

Ви можете зробити їх у нарко- та психоневрологічних диспансерах за місцем реєстрації.

За якою адресою необхідно прибути на психіатричне обстеження?

Адреса, за якою Вам необхідно прибути, буде вказана у електронному листі-запрошенні на проходження психологічного етапу військово-лікарської комісії.

ПРО СЛУЖБУ
ПІДРОЗДІЛИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
ПОТОЧНІ НАБОРИ
КОГО МИ ШУКАЄМО
ЯК ПРОЙТИ ВІДБІР
НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
КОНТАКТИ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ