АКАДЕМІЯ
ПАТРУЛЬНОЇ
ПОЛІЦІЇ

Дізнатися більше

ПІСЛЯ УСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ВІДБОРУ, МАЙБУТНІ ПАТРУЛЬНІ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС, ЯКИЙ ТРИВАЄ 6 МІСЯЦІВ.

У Академії патрульної поліції навчають поліцейських нової генерації, які реалізують у своїй діяльності три основні принципи: чесність, професіоналізм та самовідданість. Підготовка в Академії здійснюється згідно з передовими міжнародними стандартами.
Основні напрями навчального курсу


Навчальна програма Академії розроблена за участі канадських і американських партнерів.


1. Вивчення законодавства та його застосування на практиці.


2. Набуття високих комунікативних навичок та навчання методів вирішення конфліктів.


3. ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА

Заняття проходять у спортивних залах та мультимедійних тирах з використанням сучасного обладнання. Особлива увага приділяється опрацюванню сценаріїв на навчальному полігоні з максимальним наближенням до реальних умов.
4. НАВЧАННЯ БЕЗПЕЧНОМУ КЕРУВАННЮ АВТОМОБІЛЕМ5. Формування цінностей
Академія виховує чесність, професіоналізм та самовідданість, навчає сталевій дисципліні та духу братерства поліцейських.


НАВЧАЛЬНИЙ ПІДХІД

ІНТЕРАКТИВНИЙ ФОРМАТ

Із залученням тренерів, відібраних на конкурсній основі. Серед них — адвокати, юристи, правозахисники, практичні працівники Національної поліції, бізнес-тренери та інші професіонали.

ПРИНЦИП КОМБІНОВАНОСТІ

Передбачає трансформування здобутих теоретичних знань у конкретні вміння й навички через програвання реальних ситуацій, опрацювання кейсів з використанням реальних амуніції та обладнання.

Слухачів Академії готують викладачі-практики, відібрані на конкурсній основі. Викладачі Академії постійно здобувають нові знання у наших міжнародних партнерів.Якщо ви бажаєте більш детально дізнатись про Академію патрульної поліції — перейдіть за посиланням на офіційну сторінку у Facebook та розділ нотатки.

ПРО СЛУЖБУ
ПІДРОЗДІЛИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
ПОТОЧНІ НАБОРИ
КОГО МИ ШУКАЄМО
ЯК ПРОЙТИ ВІДБІР
НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
КОНТАКТИ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ